Resultater fra Forum, 29. & 30. september, 2018

Resultatliste for Felis Danica’s udstilling i København, 29. & 30. september 2018
1 1 NAMYSLO'S KULD (PER) kuld-1 Lone & Jan Namyslo
2 1 EIFE'S KULD (EUR) kuld-3 Eva Køhler
3 EX1 NOM BIS NAMYSLO´S MESSI PER d 01 Lone & Jan Namyslo
4 CAGCIB WESTPOINT THE WORLD IS NOT ENOUGH PER e 01 Maiken Christiansen
5 HP NOM BIS NAMYSLO´S CONRAD PER d 02 Lone & Jan Namyslo
6 HP NAMYSLO´S BELLIS PER a 03 Lone & Jan Namyslo
7 EX1 NAMYSLO´S BUDDA PER a 03 Lone & Jan Namyslo
8 CAP NOM NAMYSLO'S CARLA PER f 03 Susanne Sarong
9 EX1 SARONG'S ALVIN PER n 01 21 Susanne Sarong
10 EX1 SE*LIL'MAGICS LONELY TOGETHER RAG a 04 Dorthe Seierø Eltong
11 EX1 GULJETTA MIMI NATCE RAG g 04 Cathrine Dalhoff Moll
12 EX1 NOM SEIERØ'S AMAZING DEFINITION RAG n 03 Dorthe Seierø Eltong
13 EX1 NOM BIS SEIERØ'S SECRET IN BLUE RAG a 03 Dorthe Seierø Eltong
14 CAC CAT2BE TIA MARIA RAG f 04 Cathrine Dalhoff Moll
15 CACIB NOM BIS S*TINYWINYS SICCA SIMPLEX SBI n Viveca Eriksson
16 EX1 S*TINYWINYS TESTAROSSA TRASSEL SBI n Viveca Eriksson
17 CACIB S*TINYWINYS SAMMET SANTUZZA SBI a Viveca Eriksson
18 EX1 FAMILY´S MCLAREN SBI a Berit Sigersen og René Nielsen
19 EX2 WEHNERT´S QUICKSILVER SBI a Susanne & Claus Wehnert
20 EX1 BIV FAMILY´S MERCEDES SBI a Berit Sigersen og René Nielsen
21 HP NOM BIS GIAGUYON'S BRIGHT BLUE CRYSTAL SBI a 21 Lisette & Jan Siigaard Henriksen
22 EX1 WEHNERT´S PAN SBI a 21 Susanne & Claus Wehnert
23 CACS NOM S*CATITZIÉS KHENSANI SBI b 21 Annelie Mårtensson
24 ABS A NEW HOPE SONG HIO SBI b 21 Charlotte Holm
25 CACIB S*TALLEBO'S BELLIS SBI c 21 Linda Lundell
26 1 NAMYSLO´S CONRAD VET-1 Lone & Jan Namyslo
27 2 NAMYSLO´S BELLIS, DSM VET-1 Lone & Jan Namyslo
28 1 GIAGUYON'S BRIGHT BLUE CRYSTAL PENS-1 Lisette & Jan Siigaard Henriksen
29 CAGCIB NOM TIPPY WEE'S LAKRITS PUCK MCO grp I Nettis Andersen Hartman
30 HP SE*TIPPY WEE'S FRANZ MCO grp III Nettis Andersen Hartman
31 CACIB BIV TIPPY WEE'S TIP TOP MCO grp III Pia Samuelsson
32 CAP TIPPY WEE'S KID MCO grp III Nettis Andersen Hartman
33 EX1 NOM TIPPY WEE'S RISGRYN MCO grp III Nettis Andersen Hartman
34 HP NOM BIS THOMNILLE´S SAMVIS MCO grp IV Lotte Crone
35 HP SIVKJÆR´S CUBA LIBRE MCO grp IV Mette & Carsten Usbeck
36 ABS SE KORSARS KATTEN FRANS MCO grp V Pia Samuelsson
37 EX1 BIV NOM BIS TIPPY WEE'S MANNAGRYN MCO grp V Nettis Andersen Hartman
38 EX1 ELCONTRA PORTOFINO D`ALADIN MCO grp V Mette & Carsten Usbeck
39 EX1 FAIRYTALE-COONS TOMAHAWK MCO grp V Gina Biolzi
40 HP NOM SE*TIPPY WEE'S BRANDON MCO grp VI Nettis Andersen Hartman
41 CAP NOM ALACOCCIOS GINA MCO grp VII Marianne Lindholm
42 EX1 NOM PABLO PICASSO DAN SKY BEYROUTH MCO grp VIII Mette & Carsten Usbeck
43 CAGCIB NL*MO´S ROCKY BOY MCO grp IX Patrik Lells
44 ABS DAN-QUEEN FE NFO grp I Annette Søndergaard
45 HP NOM VORBECK'S AZURITE NFO grp II Jane & Flemming Vorbeck
46 ABS NORWEGIANNEKTAR CARA MIA NFO grp II Benedicte & Peter Ramsing
47 EX1 HEIMDALL DE VALASKJALF*PT NFO grp II Pia Schærff Jensen
48 HP NOM THOMANIS SHELDON LEE COOPER NFO grp III Helene Carstensen
49 CAGCIB BIV NOM KILLIX JAMAICA NFO grp III S. og K. Høj Andersen
50 CAC KITURA`S SUNSET NFO grp III Pia Schærff Jensen
51 CAP TARZAN 00-93 NFO grp III Torben Rimmer
52 EX1 KILLIX UNO DOS TRES NFO grp III S. og K. Høj Andersen
53 CAGPIB ZACS MISS MONEYPENNY NFO grp IV Camilla Olin
54 CAC TILIA NOVA´S WINSTON NFO grp IV Lisette & Jan Siigaa Henriksen
55 EX1 SKOVBÆR PRINSESSE DIANA NFO grp IV Lotte Lindenstrøm
56 EX1 IT*ERYN GALEN DADDY TWOFOOT NFO grp IV Jane & Flemming Vorbeck
57 ABS IT*BEAUTY FLIGHT'S DIVINA SCARLETT NFO grp IV Annette Søndergaard
58 EX1 BIV NOM TOONSCAT'S ZILKE NFO grp IV Henrik Buusman & Pia Børgesen
59 EX2 THOMANIS AALIYAH NFO grp VI Annie Dahl
60 CAGCIB GINKGO GALAYA GWENDOLYN NFO grp VI Grit Wessel
61 CAGPIB BIV S*ZYGOT'S FIFFLIN NFO grp VI Grit Wessel
62 CAC PRANA´S PUMPKIN NFO grp VI Camilla Olin
63 CAP REBI CATS MAX LINE SPEED NFO grp VI Annie Dahl
64 EX2 ALLEGRIAS VON DER NFO grp VI Jane & Flemming Vorbeck
65 EX1 BIV NOM BIS TOONSCAT'S VIVALDI NFO grp VI Henrik Buusman & Pia Børgesen
66 CACS NOM S SÄTERJÄNTAN'S LOTUS NFO grp VII Dorthe & Thomas Bondesen
67 CAC S*KRONÄNGENS MYSTIQUE NFO grp VII Camilla Elsner
68 ABS SHADOWPAW'S PURPLE RAIN NFO grp VIII Annette Søndergaard
69 CAPS BIV SHADOWPAW'S VIGGO M NFO grp VIII Charlotte Jønsson & Martin Bro
70 CAC NOM BIS SAKEENAS JENSEN INTERCEPTOR NFO grp VIII Sakeena Elkington
71 EX2 SILVERLEAF'S SLOWPOKE NFO grp VIII Charlotte Jønsson & Martin Bro
72 CAC NOM BIS THOMANIS CHAI, JW NFO grp VIII Annie Dahl
73 CAPIB THOMANIS RENGAR THE NFO grp VIII Helene Carstensen
74 CAP NOM BIS SHADOWPAW'S BASTET NFO grp VIII Charlotte Jønsson & Martin Bro
75 EX1 TOONSCAT'S ZILVER NFO grp VIII Anne Hyttel Nielsen
76 EX1 BIV TOONSCAT'S YOKO NFO grp VIII Henrik Buusman & Pia Børgesen
77 HP SE*LELLS AVICII NFO grp IX Patrik Lells
78 ABS NORTHTOWN CATS ELVIRA NFO grp IX Lotte Lindenstrøm
79 CACIB EIF-FELIS' UZIK SIB grp II Fie Corneliussen
80 CACIB SE*GYLLENLÖÖFS TRITON SIB grp III Ann Bäckdal
81 EX1 NELIUS' RUSA SIB grp IV Lise Corneliussen
82 CACIB VINNIMUR EVDOKIYA SIB grp VII Lise Corneliussen
83 1 OPDRÆT TIPPY WEE'S OPD-2 Nettis Andersen Hartman
84 ABS DK MONSHOLT'S DJENGIS KAHN VET-2 Benedicte & Peter Ramsing
85 3 REBI CATS MAX LINE SPEED VET-2 Annie Dahl
86 2 THOMANIS AALIYAH VET-2 Annie Dahl
87 1 KILLIX JAMAICA VET-2 S. og K. Høj Andersen
88 1 TARZAN 00-93 PENS-2 Torben Rimmer
89 CACS LIZA DU MADISON CAT'S BML grp I Bent & Anni Aggersbøl
90 EX1 TESLA AF MISAPOTANIEN BML grp I Bent & Anni Aggersbøl
91 CAC NOM BIS CATSBYM LUNA  BSH a Marianne Østergaard
92 EX1 NORTHERN FELINE BOSS  BSH a Suzette Witthøft
93 EX1 BIV NOM CATDELUXE PRIMA DONNA  BSH a Bibi Zehngraff Thomas Gøbel Nielsen
94 EX1 NOM BIS NORTHERN FELINE BELISH  BSH g Suzette Witthøft
95 EX2 NORTHERN FELINE BELLAH  BSH g Suzette Witthøft
96 EX1 CATLAVIDAS GANDALF SHAKESPEARE  BSH ns 24 64 Signe Rosa Skelbæk
97 ABS S*ULLSTRUMPANS YAM YAM BLH d 01 62 Charlotte Holm
98 CACS SE*CARUZELLEN'S HOPE FOREVER BUR n Susanne Bengtsson
99 CAGPIB BJELKE´S MONEY-MONEY BUR b Christina F. Petersen
100 EX1 SE*CARUZELLEN'S LOVIS BUR b Susanne Bengtsson
101 CAGCIB SYDOW'S AMELIA EARHART BUR c Nina & David Ramm
102 CAC NOM BJELKE'S QUALIFICATION BUR c Anne Marie Bjelke
103 HP S*PASCUUMSILVA'S KARIN BUR h Alf Hedlund
104 HP NOM SE*MILLE NOTTI'S RAVENNA BUR h Alf Hedlund
105 CAPS SYDOW'S HELENA RUBINSTEIN BUR h Nina & David Ramm
106 CAC BLUE JEAN'S LADY ROSE BUR j Christina F. Petersen
107 EX1 BJELKE'S RISING SUN BUR j Anne Marie Bjelke
108 CAPIB BIV WEHNERT'S LIGHTHOUSE EUR n 22 Susanne & Claus Wehnert
109 CAGPIB WEHNERT'S VEGA DSM EUR n 22 Susanne & Claus Wehnert
110 CACIB WEHNERT´S DOLLIE EUR n 22 Susanne & Claus Wehnert
111 CAP BOHOLDT HULUBULU LOTTE EUR n 22 Pernille Boholdt
112 EX1 BIV EIFE'S EMIL FRA LØNNEBERG EUR n 22 Gitte Callesen
113 EX1 BOHOLDT GULDKLUMPEN EUR n 22 Pernille Boholdt
114 CAGPIB WEHNERT´S DONNA EUR a 22 Susanne & Claus Wehnert
115 EX1 NOM EIFE'S RONJA RØVERDATTER EUR a 22 Eva Køhler
116 HP BIV NOM BOHOLDT DOLLY PARTON EUR ns 22 Pernille Boholdt
117 CACIB NOM BIS BOHOLDT QUARK FRA VALHALLA EUR ns 22 Pernille Boholdt
118 CACIB BOHOLDT LINDA P. EUR ns 22 Pernille Boholdt
119 CAC BOHOLDT QUEEN MARGRETHE EUR ns 22 Pernille Boholdt
120 EX1 BOHOLDT STORE JUNIOR EUR ns 22 Pernille Boholdt
121 EX2 EIFE'S LASSE FRA MELLEMGÅRDEN EUR ns 22 Pia Hjorth
122 CAC SILKY CATZ POMPDELUX KBL grp II Julie Nielsen
123 HP NOM BIS CHALOUNJA KURILKOT KBL grp IV Julie Nielsen
124 CAGCIB HINDKJÆR'S OLUFA OCI n 24 Marianne & Lars Hindkjær
125 CAP NOM BIS HINDKJÆR'S OLAV OCI n 24 Marianne & Lars Hindkjær
126 HP NOM BENGA FAUNO IN BOSCO DVM, DSM BEN n 24 Eva Hellerud
127 CAP BENGA GIVE ME GANDHIA BEN n 24 Julie Renee Thorringer
128 EX1 BENGA BELUGA BEN n 24 Eva Hellerud
129 EX1 NOM BIS BENGA MANDALAY BEN n 24 Eva Hellerud
130 ABS LOKE DE LA VILLA DELLA LUNA SRL grp. I Winnie Witthøft
131 ABS S*TIDDLYWINKS DROP DEAD GORGEOUS SRL grp. II Päivi Palokangas
132 CAGPIB SELREXWIN ALEXANDER SRL grp. IV Winnie Witthøft
133 EX1 S*TIDDLYWINKS ONLY ONE CANNOLI SRL grp VIII Päivi Palokangas
134 1 OPDRÆT BOHOLDT OPD-3 Pernille Boholdt
135 1 BENGA FAUNO IN BOSCO DVM, DSM VET-3 Eva Hellerud
136 1 CHALOUNJA KURILKOT PENS-3 Julie Nielsen
137 CAGCIB WIMMERHALES COEUR DE LIONNE ABY n Anne Løhr
138 CAC NOM BIS WIJELO'S LORD LEONARDO ABY n Lone Winther-Jensen
139 EX1 NOM BIS MARY READ AF KHARTOUM ABY n B. & M. Floto
140 EX1 BIV NOM BIS TACO VILLAS AGENT COOPER28 ABY n Marianne Roth
141 EX2 TERRA COTTA´S ORDOVICIAN ABY n Gitte Barlach
142 CAPIB NOM BIS SELKET AF KHARTOUM ABY a Sabine Müller
143 EX1 FABY-CATS SEVEN SEAS ABY a Gitte Barlach
144 EX1 BIANCA CASTAFIORA AF KHARTOUM ABY a B. & M. Floto
145 EX1 BIV NOM WIMMERHALES BISBEE ABY o Margit Bøgeskov Thomsen
146 ABS WIMMERHALES SUPAI ABY o Margit Bøgeskov Thomsen
147 EX2 WIMMERHALES SEDONA ABY o Margit Bøgeskov Thomsen
148 EX1 MAIZIE MOONLIT ABY o Marianne Roth
149 HP NOM WIMMERHALES LUNA ABY p Anne Løhr
150 CAGPIB NOM S*INFRACAT'S PIRIPIRI DRX grp III Jytte Klitgaard
151 ABS S*LABOLINA'S VENDETTA OSH n Maria Madsen
152 EX1 GULIVER DOMINORY*BY OSH w 63 Kamilla Tholstrup
153 EX1 ALTER EGO UNCAS OSH n 22 03 Inge-Lise Jensen
154 CAPE NOM ILIKETHIS BLUA LOKO OSH a 24 Kamilla Tholstrup
155 ABS YAMAL NICE LANDORI OSH a 24 Maria Madsen
156 CAGPIB NOM BIS ILIKETHIS WOODY WOODPECKER OSH n 25 Bettina Wilhelmsen
157 CACIB NOM BIS NYX ALLERIA WINDRUNNER OSH n 25 Charly Riis
158 ABS SW GIP FI*SULTSINAN BUTTERFINGER VET-4 Päivi Palokangas
159 1 S*INFRACAT'S PIRI PIRI PENS-4 Jytte Klitgaard
160 1 BIS PELLE PIRAT HCS Susanne & Claus Wehnert
161 1 PI HCL Eris Palokangas